İzmir İstikbal Ev Concept

Tarihçe

1995 yılında faaliyete geçen HELEZON LTD.ŞTİ., GÜRPINAR şirketler grubunun bünyesinde perakende mobilya sektöründe yer almak üzere kuruldu.

Kuruluşundan bu yana, mobilya sektörünün lider kuruluşu İstikbal Mobilya bayisi olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Ürün çeşitliliği, kalite anlayışı ve satış sonra hizmetleri ile açılımlarını sürdüren Helezon Ltd. Şti., son olarak İzmir'de "İstikbal Ev Concept" Mağazası ile yeni bir atılım gerçekleştirdi.

Aydın İstikbal Centroom Mağazasının ardından 5000 metrekare ölçeğinde hizmete giren "İzmir İstikbal Ev Concept" rahatlık ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan İstikbal ürünleri geniş ürün gruplarında sergiliyor.

Yemek Odası, Yatak Odası, Oturma Grupları, Yatak, Baza, Genç Odası, Ev Tekstili, Halı, Ev Aksesuarı, Aydınlatma, Bahçe Mobilyası, Mutfak ve Banyo konularında birbirinden özel koleksiyonları birarada sunabilen İzmir İstikbal Ev Concept; binlerce ürünü farklı zevkler ve evlerle buluşturuyor.

Ev dekorasyonunun yönünü ve modasını belirleyen İstikbal, aynı zamanda her dönem sunulan cazip kampanyaları ve çeşitli ürün gruplarındaki indirimleri ile ayrılacalıklar yaratarak, tüketiciye her alanda kolaylıklar sağlıyor.

® Copyright 2011 İzmir İstikbal Ev Concept
Anadolu Cd. No: 1271 Çiğli / İZMİR
Tel : 0232 376 11 60 - Fax : 0232 376 11 90